KOGE VAIMUSTAVAT X-GAMERI VÄGE

X-Gamer on mitmete auhindadega pärjatud uuenduslik toode. Loodud spetsiaalselt e-spordi proffidele, poolprofessionaalidele ja arvutimängude harrastajatele. Dünaamiline segu toimeainetest ja uuenduslikest maitseainetest, mille retsept on teaduslikult välja töötatud akrediteeritud Suurbritannia laborites. Parandab mängijate mängukogemust ja jõudlust, suurendades energiat, vastupidavust, keskendumist ja reflekse.

MIS ON X-GAMER?

X-Gamer on efektiivne ja uuenduslik ajutööd tõhustav energiajook, mis on loodud spetsiaalselt arvutisportlastele ja arvutimängude harrastajatele. Pulbristatud energia- ja keskendumisjook sisaldab 27 vitamiini, et kaitsta keha väsimuse eest ja nootroopilisi aineid, et hoida meelt teravana. Tänu sellele, et segule ei ole lisatud suhkrut, on joogi toiteväärtus 500 ml portsjoni kohta ainult 31 kcal.

X-Gameri uus mahedam, tervislikum ja paremini janu kustutav retsept pakub tasakaalustatud energiat, tõstab vastupidavust, parandab reaktsioonivõimet ja aitab säilitada fookust ka ilma kardetud hilisema sooritusvõime languseta. Saage suhu võidu maitse X-Gameri dünaamilise ja täiustatud joogi abil, mis ei jäta suhu kibedat järelmaitset ega häirivaid sulamata osakesi. X-Gamer on ainus UKs ja Euroopas kättesaadav energiajook, mis on välja arendatud konkreetselt mängurite vajadusi silmas pidades, mistõttu saame lubada, et paraneb just arvutimängudeks vajalik spetsiifilist tüüpi sooritusvõime.

MIKS X-GAMER?

Noh, võite mõelda; “Mis on X-Gameris nii erilist? Miks peaksin ma teiste brändide asemel valima just teie?” Me teame, et teie raha ja aeg on väärtuslikud ning soovite parimat tulemust selle eest. Meil on just see.

X-Gamer on valmistanud, efektiivse ja uuendusliku dünaamilise segu toimeainetest mis tõstab sinu fookuse ja energia taset, mis on mõeldud spetsiaalselt e-spordi proffidele, poolprofessionaalidele ja arvutimängude harrastajatele. Parandab mängijate mängukogemust ja jõudlust, suurendades energiat, vastupidavust, keskendumist ja reflekse.

Gaseerimata, pulbristatud segu, mis sisaldab 27 mitmevitamiini kompleksi, mis aitab teie keha taastada, sisaldab nootroopilisi aineid mis aitab meelt teravdada ja on ainult 31kcali 500ml portsjoni kohta.

Meie X-Tubz (39,90€) sisaldab 60 portsjonit millest jätkub rohkem kui kaheks kuuks. See on 0,66€ jook!

Võrdle seda meie konkurentidega: 0,90 eurot / 1 euro / 1,10 eurot

Lisaks kuulub X-Gameri valikusse üle 20 erineva maitse.

KASUTAMINE

Lisage 1 X-Shot või 2 lusikatäit X-Tubzi segu raputus- või veepudelisse, kuhu on lisatud 300–500 ml jahutatud värsket või pudelivett. Veenduge, et pudelikork või -kaas on kindlalt kinni ja raputage pudelit 20 sekundit, et jook ühtlaselt seguneks. Pärast esmast segamist raputage pudelit aeg-ajalt uuesti, selleks et aeglaselt juues segu maitset taastada. Muutke lahuse kontsentratsiooni* vastavalt isiklikele maitse-eelistustele. Tarbige segu enne ja pärast mängimist ning selle ajal, et saavutada parimad tulemused.

HOIUSTADA JAHEDAS JA KUIVAS KOHAS RAPUTAGE KOTIKEST VÕI KAPSLIT KERGELT ENNE KASUTAMIST PARIM JAHUTATUL VÕI JÄÄGA

*Lahuse kontsentratsiooni muutmine mõjutab maitse tugevust ning suurendab või vähendab joogi mõju ning pakendil näidatud portsjonite arvu.

OMADUSED &
EELISED

OMADUSED

Energiat andev
Nootroopilisi aineid sisaldav
27 vajalikku vitamiini
Kõigest 31 kcal portsjoni kohta
Null lisasuhkrut
Mikrofiltreeritud koostis
Innovaatilised maitsed
Tasakaalustatud retsept
Veganitele sobiv toode
Kontsentreeritud täiteainevabad segud
Toodetud UKs ja ELis
Proffidele mängijatele mõeldud
Fooliumiga kaitstud pakend

EELISED

Maksimaalne teadlikkus ja vastupidavus
Kõrgendatud keskendumisvõime ja refleksid
Suurem toitainesisaldus
Tervislikum jätkusuutlik tarbimine
Puudub järsk sooritusvõime langus
Kergesti kasutatav ja lihtsasti segatav
Nauditav maitse (puudub kibe järelmaitse)
Kestev ja meeldiv kogemus
Sobib veganitele
Väike, kaasaskantav, kerge avada ja valada
BRC & ISO akrediteeritud tootmisrajatised
Ohutu ja kahjulike kõrvalmõjudeta
Tarbimisel alati värske

X-GAMER – SINU FOOKUSE JA ENERGIA VÕTI

1

VÄHE KALOREID

2

PARANDAB REAKTSIOONIVÕIMET

3

ANNAB VITAMIINE JA MINERAALE

4

AITAB KESKENDUDA

5

SOBIB VEGANITELE

6

SUURENDAB VASTUPIDAVUST

7

500ML VEDELIKU

8

60 PORTSJONIT

9

AJUTÖÖD TÕHUSTAVAD AINED

10

TÕSTAB ENERGIATASET

11

NULL LISASUHKRU

12

ENERGIATASE EI KUKU KIIRESTI